Hakkımızda


Ordulu Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak, zenginleştirecek, verimlilik ve üretkenliğini arttıracak ürün ve çözümlerin sağlanması için ülkemizin savunma sanayii alanında ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla milli çözümler üretmek üzere Ankara’da kurulmuştur.

Müşteri odaklı özel yazılım geliştirme hizmetleri ile birlikte etkili teknik sistem/yazılım yaklaşımları ve uzman/deneyimli kadrosu ile güvenli haberleşme, görüntü aktarma merkezi sistemleri , görüntü işleme sistemleri ve büyük veri alanlarında yürütmekte olduğu Ar-Ge çalışmaları ile kısa sürede hayata geçirdiği ulusal projelerle yetkinliğini kanıtlamıştır.

"Toplam Kalite Yönetimini" yönetim felsefesi olarak benimsemiş savunma sanayii teknolojileri, iletişim ve dijital dönüşüm alanlarında uzman, deneyimli kadrosu ile danışmanlık, yazılım geliştirme, sistem entegrasyon ve donanım işlevlerini bütünleşik olarak sağlamaktır.

Ulusal ve uluslararası pazarda sürdürülebilir rekabetçi ve güvenilir firmalar arasında yer alarak dünyadaki tüm teknolojik yenilikleri izleyip, katma değerli ve inovatif ürünler ile üstün bir hizmet anlayışı sunmaktır.

Savunma Sanayii ve bilişim teknolojileri alanında; müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi, kaliteli hizmet anlayışı ile üstün ve yenilikçi yaklaşımlarla rekabetçi, güvenilir, yerli ve milli teknolojilerin geliştirilmesine katkı sağlamaktır.